Velikonoční turnaj stolního tenisu

TURNAJ DVOJIC VE STOLNÍM TENISU.23.dubna se uskutečnil tradiční Velikonoční  turnaj dvojic ve stolním tenisu.Hrálo se u nás v Sokolovně. Zúčastnilo se jej 14 dvoučlenných týmů. Turnaj byl skvěle připraven a měl vysokou sportovní úroveń.Vítězové:1. Benesz – Krucina         oba Sokol Ropice2.Toth – Ogrodski             S.Dobrá / S. Ropice 3. Kubalák – Pavliska     S. Metylovice / S.Kozlovice