Uspořádejte si rodinnou oslavu u nás v sokolovně!

TJ Sokol Metylovice nabízí k pronájmu v objektu místní sokolovny prostory sloužící k pořádání rodinných oslav a kulturních či vzdělávacích akcí. Jedná se o prostory bývalé Vinárny Sokol a čajové kuchyňky, která prošla za posledních pár měsíců kompletní modernizací jak za pomocí členů sokola, tak i za významné finanční podpory obce Metylovice. Tato čajová kuchyňka je vybavená veškerými spotřebiči a vybavením, aby mohla plně sloužit k přípravě nápojů a ohřevu jídel a různých pokrmů. Druhá místnost slouží jako společenská část s kapacitou 36 osob a k dispozici je také bar s výčepním zařízením a mycím přístrojem sklenic, které mohou být po domluvě také pronajaty. V rámci tohoto pronájmu jsou také k dispozici pivní sklenice, veškeré nádobí, příbory a ubrusy. Pro pořádání významných oslav jsou také připraveny šampusové skleničky. Tohle vše co nabízíme, Vám umožní uspořádat rodinnou oslavu či jinou akci přesně podle vašich představ. V případě zájmu volejte na číslo 731 157 672.

Pavel Navrátil, starosta TJ Sokol Metylovice