Badminton

Oddíl badmintonu při TJ Sokol byl založen v roce 2011.  Sdružuje okolo 15 členů.

Základní vybavení bylo pořízeno na základě grantu z programu odboru sportu České obce sokolské z prostředků MŠMT.

Vzhledem k tomu, že díky malým rozměrům tělocvičny máme jen jeden kurt, nemůžeme se zúčastňovat oficiálních soutěží.

Oddíl však pořádá kromě pravidelných tréninků, 2 x ročně celodenní turnaje dvojic a čtyřher. Zúčastňují se jej členové oddílu a další neregistrovaní zájemci o tuto hru.

Zájem o tento sport je značný.

Tréninky jsou dle rozvrhu hodin v tělocvičně na příslušné období.. Předsedou oddílu je Pavel Navrátil.

Družstva

V současné době nejsou registrována žádná družstva v badmintonových soutěžích.

Členové badmintonového oddílu

Pavlína DrnkováPavlína Drnková Marie LiberdováMarie Liberdová Monika SchmitdováMonika Schmidtová
Pavel Navrátil CroppedPavel Navrátil Tomáš PiskaTomáš Piska Jakub Drnek CroppedJakub Drnek
Jiří Páleníček CroppedJiří Páleníček Ladislav ShánělLadislav Zháněl Ladislav SudérLadislav Sudér